„Gdy uczeń osiąga coś dzięki nauczycielowi,
nauczyciel również czegoś się uczy”
Paulo Coelho
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim tym, którzy realizują i wspierają dzieło edukacji. 14 października nie jest jedynie świętem nauczycieli. To święto całej społeczności szkolnej: nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, uczniów oraz rodziców. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w pracę na rzecz naszej Szkoły.
Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne i spokojne.
Społeczność uczniowska Szkoły Podstawowej w Zabielu

